Istrie - Vrsar

0

Pláž se nachází u kempu Bijela Uvala, v pokračování osady Zelena Laguna směrem na Funtanu. Kemp je označován jako jeden z lepších chorvatských kempů pro kompletní rodinu.

0

Pláž se nachází nedaleko centra rybářského místa Funtana, 6 km jižně od Poreče. Přilehlý kemp Istria je určen výlučně naturistům.

0

Pláž se nachází v areálu naturistického kempu Koversada. Kemp se rozkládá na milionu čtverečních metrů kultivovaného parku s upravenými kamenitými a oblázkovými plážemi. Upravené jsou i pro děti.

0

Pláž se nachází u kempu Porto Sole. Kemp je vzdálený pouhých pět minut procházky z Vrsaru.

0

Pláž Zelená Laguna se nachází u stejnojmenného kempu 5 km jižně od Poreče a 2 km severně od Funtany. Pláž je skalnatá pláž, upravena betonovými platy na opalování.

0

Pláž se nachází u hotelu Delfin. Hotel Delfin se nachází na krásném místě na slunném poloostrově v blízkosti centra Poreče u dobře udržované mořské promenády.

0

Pláž se nachází přímo pod hotelovým komplexem Belveder. Pláž je přírodní kamenitá, zčásti oblázková a betónová. Nachází se 10 minut schůze od centra města.

0

Pláž se nacházi na okraji severní části města Vrsar. Pláž má velmi dobrou pozici s výhledem na aquatorium a ostrovy. Je dlouhá 600 m a je využívaná většinou hosty kempu Orsera.

0

Pláž se nacházi u kempu Valkanela v mírné zátoce mezi Funtanou a Vrsarem. Pláž je dlouhá 2,5 km s velikou oblázkovou částí v zátoce a zvlášť upravenými úseky pro děti.