Abu Dhabi

0

Písečná pláž v Abú Dhábí, hlavním městě Spojených arabských emirátů, 90 minut jízdy od mezinárodního letiště v Dubaji.

0

Bateen Women Beach se nachází ve městě Abú Dhabi ve velmi pěkné a klidné oblasti. Pláž je určena výlučné pro ženy a děti. Velká písečná pláž poskytuje prostor pro víc než 5 000 návštěvníků.

1.98921

Le Meridien Abu Dhabi se nachází u hotelu Le Meridien v blízkosti centra Abu Dhabí na břehu Perského zálivu. Privátní písečná pláž s bílým pískem přímo u hotelu. Lehátka, slunečníky zdarma.

0

Pláž se nachází u promenády Corniche v Abu Dhabi a patří mezi nejkrásnější části pobřeží v tomto městě.

0

Pláž Lagoon Beach je novým rozšířením už existující Corniche beach u promenády Corniche v Abu Dhabi a patří mezi nejkrásnější části pobřeží v tomto městě.

0

Pláž Abu Dhabi Phase 2 Beach je novým rozšířením už existující Corniche beach u promenády Corniche v Abu Dhabi a patří mezi nejkrásnější části pobřeží v tomto městě.

0

Bateen Beach se nachází ve městě Abú Dhabi ve velmi pěkné a klidné oblasti. Písečná pláž vám nabízí možnost poklidné relaxace pod zlatým sluncem.

0

Emirates Palace Private Beach je 1,4 km dlouhá pláž u hotelu Emirates Palace ve městě Abú Dhabi na břehu Perského zálivu. Jedná se o soukromou pláž, přístupnou jenom pro hosty hotelu.

0

Hilton Abu Dhabi se nachází v centru městě Abú Dhabi na břehu Perského zálivu. Pláž s bílým pískem nabízí panoramatický výhled na Arabský záliv.

0

Pláž Saadiyat se nachází na stejnojmenném ostrově o rozloze 27 km2, který leží pouhých 500 m od pobřeží Abu Dhabi a představuje unikátní turistickou destinaci pro náročnější cestovatele.